Prodejna

Krolan > Naše služby > Prodejna
KROLAN s.r.o.

Profesionální klempířská dílna a specializovaný obchod pro stavební klempíře

  • Specializujeme se na prodej odvodňovacích systémů značky KJG, Rheinzink, Prefa, Worahnik, VMZINC, NedZink
  • Disponujeme širokou nabídkou plechů ve svitku a tabulích
  • Vyrábíme klempířské prvky do délky 8 metrů na přesných CNC strojích
  • Nabízíme kvalitní nářadí a příslušenství pro řemeslníky
  • Zhotovujeme atypické klempířské výroby
  • Vyrábíme nástřešní žlaby do 6 metrů

Neváhejte a ozvěte se nám i Vy!

Poradíme si s každou zakázkou, máme totiž rádi výzvy.

V oboru zpracování plechu máme bohaté zkušenosti. Naši zaměstnanci pracují v moderně vybavené klempířské dílně. Vyrábíme také atypické klempířské prvky, například hranatý odvodňovací systém, různé typy kotlíků, kolen, žlabů, háků, prvky pro odkouření, nástřešní žlaby do délky 6 metrů, hrotnice, střešní ozdoby, komínové stříšky a ventilační klobouky atd.

Pomocí CNC strojů ohýbáme různé klempířské lišty, lemování, parapety, atiky, římsy, okapnice a atypické profily na zakázku v délkách až 8 metrů.

Nově také k pronajmutí  klempířská dílna.

Nabízíme profilování pásů pro drážkovanou krytinu (úhlová drážka) na strojním zařízení Schlebach v rozvinutých šířkách 300 – 800 mm. Dále nabízíme strojní zkružování drážkované krytiny.  Sériově vyrábíme dilatační příponky pro drážkovanou krytinu, krycí poklůpky a další příslušenství z různých materiálů.

Vlastníme CNC vysekávací linku, kde zhotovujeme různé větrací mřížky, lišty a obrazce. Mezi naše další služby patří i drobné zámečnické práce, kde vyrábíme různé atypické klempířské konstrukce, komínové stříšky apod.

Disponujeme širokou nabídkou střešních odvodňovacích systémů, skladem vedeme široký výběr plechů ve svitcích a tabulích v materiálech – měď, pozink, nerez, lakovaný pozink (KJG), hliník (Prefa), titanzinek (VMZINC, Rheinzink) a další.

Naši zaměstnanci prodejního oddělení Vám zdarma zpracují cenovou nabídku, navrhnou vhodný odvodňovací střešní systém a poskytnou odborný poradenský servis.

Prodejnu a klempířskou dílnu naleznete na adrese – Poděbradská 1163, Šestajovice u Prahy (zhruba 1,5 km východně od Horních Počernic).