O nás

Krolan > O nás
KROLAN s.r.o.

Pár slov o nás

Světlo světa spatřila firma Krolan již v roce 1994 a její kladné reference a mnoho spokojených zákazníků svědčí o tom, že jsme profesionálové ve svém oboru.

Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce a provozujeme klempířskou dílnu, kde Vám zhotovíme jakékoliv klempířské prvky. 

Náš tým pracovníků se snaží vyhovět všem přáním klienta a stále se zdokonalujeme, školíme, aby naše profesionální služby byly co nejlepší. Nabízíme kvalitně odvedenou práci za rozumnou cenu, s individuálním přístupem a spolehlivostí.

Střecha totiž může sloužit dlouhá desetiletí, aniž by potřebovala další údržbu. Ve skutečnosti nejde o žádnou novinku, ale přece jen pokud se najde nějaká trhlinka nebo nám střechu prostě odnese vítr, jsme tady my a rádi Vám pomůžeme.

Naše práce zahrnují nejen všechny klempířské a pokrývačské práce, ale také tesařské práce a novinkou v naší firmě je pronájem klempířké dílny, která je plně vybavena pro realizaci zakázek. Samozřejmostí je i komplexní poradenství v klempířském, tesařském a pokrývačském oboru.

Spolupráce s našimi obchodními partnery je dlouhodobá a reference spokojených klientů nás posouvá o krok výš.

Služby a výrobky, které nabízíme,užitečnými hodnotami maximálně uspokojí požadavky zákazníků i ochranu životního prostředí. Samozřejmostí je i kompletní pojištění firmy pro případné škody.

Chcete novou střechu? Stavíte a nevíte si rady se střechou?

Neváhejte a ozvěte se nám i Vy!

Poradíme si s každou zakázkou, máme totiž rádi výzvy.