Reference

Naše reference

Kladné reference našich spokojených klientů svědčí o naší dobře odvedené práci. Práce nás nejen baví, ale máme radost i z toho, že se dílo daří. Zákazníci se k nám rádi vracejí a pokud jsou spokojeni klienti, jsme samozřejmě spokojeni i my.

Parlament ČR

Rekonstrukce střechy
Praha, Česká republika


Parlament České republiky je dvoukomorový zákonodárný sbor České republiky. Je tvořen Poslaneckou sněmovnou (dolní komora) a Senátem (horní komora).

Hotel Four Seasons

Rekonstrukce střechy
Praha, Česká republika


Pětihvězdičkový Four Seasons Hotel se nachází v historickém centru Prahy a nabízí překrásný výhled na Pražský hrad i na Karlův most.

Ministerstvo obchodu a průmyslu

Rekonstrukce střechy
Praha, Česká republika


Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky (dříve Ministerstvo hospodářství ČR) je ústředním orgánem státní správy pro státní politiku v oblasti průmyslu, obchodu, surovin a ekonomických vztahů vůči zahraničí.

Nemocnice Na Františku

Rekonstrukce střechy
Praha, Česká republika


Nemocnice sídlí uprostřed hlavního města, na pravém břehu Vltavy. unikátem je, že je v těchto prostorách poskytována lékařská péče nepřetržitě od 14. století.

Pražský hrad

Rekonstrukce všech nádvoří
Praha, Česká republika


Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad (původně raně středověké hradiště) stojící na skalnatém ostrohu nad řekou Vltavou v centru Prahy, na vrchu Opyš. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky.

Česká správa sociálního zabezpečení

Rekonstrukce střechy
Praha, Česká republika


ČSSZ je největší a v rámci státní správy ČR zcela výjimečnou finančně správní institucí, která spravuje agendu více než 8,7 milionu klientů, z toho zhruba 2,9 milionu důchodců. Vyplácí přes 3,5 milionu důchodů a měsíčně v průměru kolem 270 tisíc dávek nemocenského pojištění.

Italský kulturní institut v Praze

Rekonstrukce střechy
Praha, Česká republika


Italský kulturní institut ve spolupráci s Italským velvyslanectvím v Praze podporuje kulturní vztahy a výměny mezi Itálií a Českou republikou a šíří italskou kulturu a italský jazyk na českém území.

Lázně Toušeň

Rekonstrukce objektu
Toušeň, Česká republika


Lázně Toušeň jsou městys, který se nachází v okrese Praha-východ ve Středočeském kraji na levém břehu řeky Labe. Leží asi dvacet pět kilometrů severovýchodně od centra Prahy, žije zde přes 1300 obyvatel a od roku 1868 zde najdeme známé lázně.

a desítky dalších spokojených zákazníků.... zařaďte se mezi ně i Vy!