Krolan Click

Krolan > Krolan Click

Výrobní program

Krolan Click System

Moderní vzhled

Krytina Krolan Click díky svému jedinečnému vzhledu zcela jistě najde své příznivce jak mezi investory, tak projektanty a stavebními klempíři.

Kvalitní materiál

Krytina Krolan Click je nadčasová a velice odolná plechová krytina, která spolehlivě odolává dlouholetému působení povětrnostních podmínek i ve vyšších nadmořských výškách. Při výrobě používáme materiál od společnosti KJG.

Snadná montáž

Montáž krytiny Krolan Click je velmi jednoduchá a časově nenáročná. Naši krytinu doporučujeme pro montáž na méně členité střechy, jako jsou například pultové střechy, garážová stání, pergoly, přístřešky.

Výrobní program

Varianta L

Varianta M

Krolan Click System je ekonomická alternativa falcované střešní krytiny. Montáž panelů je jednoduchá a rychlá, nevyžaduje zvláštní nářadí ani speciální znalosti. Jak název napovídá, panely se do sebe jednoduše zaklikávají. Výsledkem je odolná, elegantní a bezúdržbová střecha, která si v ničem nezadá se střechou z tradiční falcované krytiny. Panely Click System jsou lehké, mají atraktivní barvy a dlouhou životnost. Jsou tedy vhodné jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce střech.

Krolan Click System je vlastním výrobkem naší společnosti. Panely vyrábíme na stroji Schlebach Quadro v sídle spolčnosti v Šestajovicích. Hlavním dodavatelem pozinkovaného ocelového plechu pro panely Krolan Click System je slovenský výrobce KJG a.s. Panely se vyrábí na zakázku, vybrat si můžete z pestré nabídky barev. Materiál v nejoblíbenějších barvách vedeme skladem a panely Krolan Click System tak můžeme vyrobit a dodat během několika dní.

Panely je možné objednat hladké bez prolisů nebo s běžnými či trapézovými prolisy které mají funkční i estetické výhody. Panely lze vyrobit v délce 0,8 až 8 metrů a v efektivní šířce 312 či 515 mm.  Tloušťka materiálu je 0,55 mm. Panely Krolan Click jsou dodávány s ochrannou fólií. Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit panely i z materiálů jako je hliník, měď, titanzinek.

K panelům Krolan Click System dodáváme speciální pozinkované barevné vruty, všechny potřebné klempířské doplňky, odvětrávání, prostupy, difuzní fólie, bezpečnostní prvky či sněhové zábrany.

K panelům Krolan Click System se skvěle hodí odvodnění střechy a příslušenství od společnosti KJG a.s., jejíž plný sortiment prodáváme. Nabídnout můžeme také odvodnění střech jiných výrobců či jednotlivé prvky vlastní výroby, včetně atypických.

V případě zájmu se neváhejte obrátit na naše prodejní oddělení.