Klempířské práce

Klempířské práce

  • Provádíme montáže konstrukcí za účelem odvádění srážkové vody např. žlaby, svody, úžlabí atd.
  • Oplechování střešních průniků např. komínů, střešních oken, vikýřů, ventilací apod.
  • Oplechování atik, říms, parapetů a lemování zdí.
  • Oplechování střešních ploch a stěn za použití svitků nebo tabulí.

Klepířské práce

Samotná realizace střechy na klíč začíná poptávkou klienta. Po celou dobu realizace projektu jste s našimi zaměstnanci v úzkém kontaktu.

1) Poptávka zákazníka

Pokud máte zájem o naše služby, zašlete nám Vaší poptávku prostřednictvím formuláře na našich stránkách nebo využijte e-mail či telefonický kontakt na naše zaměstnance.

2) Cenová nabídka projektu

Na základě Vaší poptávky zpracujeme cenovou nabídku. Pro její zpracování je nutno doložit projektovou dokumentaci, případně okótovaný náčrtek nebo fotodokumentaci. Stavby můžeme na Vaši žádost také zaměřit. V tomto případě účtujeme náklady na tyto služby v Praze a okolí 950,- Kč bez DPH. V okruhu do 10 km od sídla společnosti Krolan s.r.o. je zaměření zdrama.

3) Podpis smlouvy

Po schválení cenové nabídky s Vámi sepíšeme smlouvu nebo objednávku, na základě které budeme celou zakázku realizovat.

4) Realizace projektu (tesařské, klempířské a pokrývačské práce)

V této fázi se provádí realizace krovu, kterou provádíme pomocí strojové výroby nebo ručně. K opracování krovu CNC využíváme obráběcí stroje, kterými disponuje naše výrobní hala. V již zmíněné výrobní hale společnosti Krolan vyrobíme různé druhy ozdobných prvků z materiálu dle požadavku zákazníka. Provedeme veškeré klempířské práce od montáží žlabů po oplechování komínu atd. V další fázi přicházejí na řadu pokrývačské práce. Nabízíme širokou nabídku kvalitních krytin, věříme, že jsme schopni vyhovět i náročnějším zákazníkům. Během dokončovacích prací klademe důraz na veškeré detaily.

5) Předání zákazníkovi

Hotovou zakázku předáme zákazníkovi společně s předávacím protokolem a další administrativou, spojenou s realizací zakázky.

 

Dobře odvedená práce a spokojený, usměvavý zákazník je náš cíl!