Pokrývačské práce

Krolan > Naše služby > Pokrývačské práce
KROLAN s.r.o.

Pokrývačské práce

  • Poskytneme odborné poradenství
  • Navrhneme technické řešení střešních detailů
  • Vypracujeme cenovou kalkulaci na základě zaměření stavby či z projektové dokumentace
  • Realizace

Neváhejte a ozvěte se nám i Vy!

Poradíme si s každou zakázkou, máme totiž rádi výzvy.

V rámci pokrývačských prací Vám nabízíme pokládku všech typů střech libovolné složitosti (mansardové, valbové, pultové, sedlové, ploché atd.), rekonstrukci a výměnu střešní krytiny a opravy střech. Věnujeme maximální pozornost kvalitě prováděných prací, máme zkušenosti se všemi typy krytin. V naší nabídce je široká škála různých druhů střešní krytiny, ať už jde o plech, pálenou krytinu nebo třeba dřevěnou.

Důležitá součást pokrytí  střechy je také zateplení střechy. I to je v naší nabídce a rádi Vám se vším odborně poradíme. Zvolte si variantu, která Vám bude vyhovovat a to po všech stránkách. Na nás je navrhnout Vám řešení, která musí odpovídat Vašim představám.

Dále poskytneme odborné pokrývačské poradenství, navrhneme technické řešení střešních detailů, kalkulaci vypracujeme zdarma na základě zaměření stavby či z projektové dokumentace.

Během realizace pokrývačských prací zajistíme veškerý materiál a postaráme se o jeho dopravu na stavbu. Starou krytinu demontujeme, v nutném případě ekologicky zlikvidujeme. Dále zhotovíme nový krov díky CNC obráběcímu stroji značky Hundegger a provedeme současně veškeré klempířské práce, dodáme a namontujeme střešní doplňky tak, aby střecha tvořila celek. Pokrývačské práce provedeme i u Vás a v té nejvyšší kvalitě!