Plechy a svitky

Krolan > Plechy a svitky

široká nabídka plechů ve svitku a tabulích

Plechy ve svitku a tabulích

Nabídka

V našem sortimentu nabízíme v prvotřídní kvalitě všechny dostupné materiály v různých rozvinech a tloušťkách.

Kvalita a životnost

Specializujeme se na materiály od předních evropských dodavatelů převážně od společnosti Rheinzink, KJG, VMZINC, NedZink, GRÖMO, SSAB, ThyssenKrupp, ArcelorMittal a Tata Steel.

Prodej

Disponujeme širokou nabídkou skladových zásob plechů ve svitku a tabulích. Plechy nadělíme na atypické formáty dle vašich požadavků. Veškeré objednávky realizujeme do 24 hodin od objednání.Nabídka materiálů

pozink

Galvanicky pozinkovaná ocel je všeobecně nejznámější a nejrozšířenější materiál díky jeho nízké pořizovací ceně. Jeho nevýhodou oproti mědi a titanzinku je kratší životnost (koroze). Z tohoto důvodu je nutná povrchová ochrana, což v konečném důsledku zvyšuje jeho cenu.

TITANZINEK

Základ materiálu tvoří čistý zinek 99,995 % legovaný příměsí mědi a titanu. Při takzvaném předzvětrání je již ve výrobě vytvořena na povrchu velmi atraktivní patina, která by se jinak působením povětrnostních vlivů vytvořila až po delší době.

lakovaný pozink

Lakovaný pozinkovaný materiál od společnosti KJG v sobě spojuje vynikající mechanické vlastnosti pozinkované oceli s dodatečnou ochranou proti korozi ve formě organické povrchové úpravy v široké škále barev.

LAKOVANÝ HLINÍK

Lakovaný hliník disponuje příznivými vlastnostmi jakými je nízká hmotnost, vysoká odolnost vůči korozi a skutečnost, že se jedná o nemagnetický materiál.

Měď

Jeden z ušlechtilých kovů s nejbohatší historií v oblasti použití při pokrývání střech. Již od pradávna byla měď upřednostňována při pokrývání kostelů a církevních budov.

OLOVO

Olovo je odolné vůči atmosférickým vlivům a agresivním látkám. Je velmi dobře tvarovatelné a používá se hojně společně s mědí.

Poplastovaný pozink

Poplastovaný plech je využíván jako ukončovací a kotvící plechový prvek při aplikacích PVC hydroizolačních fólií. Plech je tvořený z kovového základního materiálu a z organického povrstvení, který v sobě spojuje vlastnosti obou uvedených materiálů.

děrované plechy, tahokov

Děrované plechy se do plného plechu válcovaného za studena prostřihne řada otvorů. Po prostřihnutí otvoru se plech natáhne, aniž by ztratil svou pevnost. Nabízíme tahokov měděný, titanzinkový a pozinkovaný s povrchovou úpravou. Pomocí speciálního vysekávacího stroje umíme vyrobit děrovaný plech dle přání zákazníka.

dřevodekor

Unikátní povrchová úprava pozinkovaného plechu. Barvostálé, omyvatelné, bezúdržbové plechy s jedinečnou pohledovou plochou dřevodekoru.