Test

Krolan Click System je ekonomická alternativa falcované střešní krytiny. Montáž panelů je jednoduchá a rychlá, nevyžaduje zvláštní nářadí ani speciální znalosti. Jak název napovídá, panely se do sebe jednoduše zaklikávají. Výsledkem je odolná, elegantní a bezúdržbová střecha, která si v ničem nezadá se střechou z tradiční falcované krytiny. Panely Click System jsou lehké, mají atraktivní barvy a dlouhou životnost. Jsou tedy vhodné jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce střech.

Krolan Click System je vlastním výrobkem naší společnosti. Panely vyrábíme na stroji Schlebach Quadro v sídle spolčnosti v Šestajovicích. Hlavním dodavatelem pozinkovaného ocelového plechu pro panely Krolan Click System je slovenský výrobce KJG a.s. Panely se vyrábí na zakázku, vybrat si můžete z pestré nabídky barev. Materiál v nejoblíbenějších barvách vedeme skladem a panely Krolan Click System tak můžeme vyrobit a dodat během několika dní.

Panely je možné objednat hladké bez prolisů nebo s běžnými či trapézovými prolisy které mají funkční i estetické výhody. Panely lze vyrobit v délce 0,8 až 8 metrů a v efektivní šířce 312 či 515 mm.  Tloušťka materiálu je 0,55 mm. Panely Krolan Click jsou dodávány s ochrannou fólií. Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit panely i z materiálů jako je hliník, měď, titanzinek.

K panelům Krolan Click System dodáváme speciální pozinkované barevné vruty, všechny potřebné klempířské doplňky, odvětrávání, prostupy, difuzní fólie, bezpečnostní prvky či sněhové zábrany.